Filtrování / Odběr novinek

Čenský Jan


„Vzhledem k mým dlouholetým zkušenostem s médii, novináři, účinkováním na veřejnosti, jsem získal jisté znalosti, které se na běžných školách nevyučují, a jsem ochoten se o ně s Vámi podělit.

Práci lektora se věnuji již přes 10 let. Pracuji s menšími skupinami posluchačů, které vyučuji disciplíně vystupování a komunikace systémem „škola hrou“. Je to totiž disciplína, která se nedá nazkoušet.

Po těch letech se mi potvrdilo, že právě praktickým cvičením mohu posluchačům pomoci odstranit případné nedostatky při vystupování. I pro mě je tato práce velmi cenná. Málo platné i chybami se člověk učí. Snažím se každého jednotlivce motivovat, navést na správnou cestu a podpořit jeho sebevědomí. Podle ohlasů posluchačů se to velice daří.“


Pan Čenský se jako lektor specializuje především na rétoriku a umění mluvy a vystupování. Díky jeho zkušenostem z herectví, moderování, dabingu a rozhlasu dokázal nasbírat mnoho užitečných rad a nápadů na zlepšení nejen projevu a vystupování. Tyto letité zkušenosti by chtěl předat právě Vám.

Více informací o lektorovi


Komunikace – rétorika, image a etiketa

Jan Čenský a Lenka Bernardes da Silva

6550 Kč + DPH

zima 2017
Praha


VytisknoutNahoru

 Přes 20 let zkušeností – školíme od roku 1991.

 info@erudica.cz

Erudica.
Rychlejší cesta ke vzdělání.