Filtrování / Odběr novinek

Machálek Petr


„Měl jsem tu čest být přitom, když Hnutí DUHA procházela (v dobrém smyslu) profesionalizací, podílel jsem na nastavení profi finančního řízení, stejně jako na celkové reorganizaci a nastavení všech vnitřních procesů i působení navenek.

Vedl jsem Ratolest Brno, kde se za rok úspěšně podařilo revidovat vnitřní fungování, sestavit strategický i fundraisingový plán, vytvořit PR strategii a mnoho dalšího.

Byl jsem několikrát na stážích v zahraničí a měl jsem možnost poznat fungování velikých a dobře šlapajících nevládek. Tak proč tyto zkušenosti nepředat dalším, ať už jako externí učitel prakticky užitných předmětů pro studenty na Fakultě sociálních studií MU, kteří se chtějí v budoucnu profilovat v nevládních organizacích nebo přímou podporou jako konzultant a facilitátor.“


Pan Machálek je zkušený a dlouholetý lektor problematiky neziskových organizací. Vystudoval sociologii a politologii na Fakultě sociálních studií MU v Brně. Zde také vyučuje Fundraising a projektový management, Dotační politiku EU a Základy práce v NNO.

V neziskovém sektoru Petr Machálek aktivně působí již od roku 2000. Mimo jiné spoluzaložil a vedl koalici Za snadné dárcovství, která se zaměřuje na odstraňování bariér v oblasti individuálního fundraisingu.

Soustředí se na témata spojená s fundraisingem, PR a médii, plánováním a vedením občanských kampaní nebo organizačním rozvojem. Dále pak připravuje a facilituje strategická a fundraisingová plánování a jiné procesy.

Více informací o lektoroviVytisknoutNahoru

 Přes 20 let zkušeností – školíme od roku 1991.

 info@erudica.cz

Erudica.
Rychlejší cesta ke vzdělání.