Filtrování / Odběr novinek

Reisiegel Vít

Vít je držitelem certifikace Google Adwords a internetovému marketingu se věnuje od roku 2001. Za tuto dobu získal mnoho zkušeností nejen se správou velkých kampaní v PPC systémech. Zároveň má několikaleté praktické zkušenosti s optimalizací webů i elektronických obchodů.

Vít vede školení – Jak na internetový marketing (SEM), kde Vás podrobně seznámí s možnostmi, které marketing na internetu nabízí i pro Vaše podnikání.

S Vítem se setkáte také na školení, které je věnované optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Přesvědčí Vás o tom, že správný přístup k SEO se vyplácí. Zároveň Vám poradí, jaké úpravy webu povedou ke zvýšení relevantní návštěvnosti z přirozených výsledků vyhledávání, právě na Vašem webu.

Ve Vítově režii se odehrává také školení zaměřené na PPC. Během tohoto setkání se dozvíte, jak pracovat s nejpoužívanějšími PPC systémy a jak dostat z Vašich kampaní maximum.

Vítek Vás seznámí i se záludnostmi, na které můžete narazit během propagace na sociálních sítích. Navíc Vám ukáže, jak pracovat s daty, které přináší Webová analytika.


VytisknoutNahoru

 Přes 20 let zkušeností – školíme od roku 1991.

 info@erudica.cz

Erudica.
Rychlejší cesta ke vzdělání.