Více o nás / Odběr novinek

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek. Zasíláme informace o novinkách z oboru a informace o nových školeních.

Odběr novinek

O nás

Vzdělávací agentura Erudica

Působí na českém trhu již od roku 1991 a patří mezi první vzdělávací agentury v České Republice. Již od založení si vedení firmy zakládalo na kvalitě poskytovaných služeb a lektorech, kteří pro společnost Erudica přednáší.

Postupným vývojem se vybudovala silná základna odborníků z řad největších kapacit v oborech účetnictví a daní, dále také v oblastech pracovního, občanského, obchodního a správního práva nebo sociálního, nemocenského, zdravotního pojištění, mezd a personalistiky či specialisty, kteří se věnují přednášení na seminářích pro neziskový sektor.

Další oblasti jsou také nabízeny v rámci vzdělávání na míru anebo dle aktuálních potřeb veřejnosti.

Naším cílem je poskytovat aktuální novinky a informace na top odborné úrovni pro zájemce z řad mzdových a finančních účetních, daňových specialistů, personalistů, advokátů a podnikových právníků, celních deklarantů, středního a vyššího managementu, osob působících v ekonomických odděleních firem, zabývajících se neziskovým sektorem a dále.


„Když je spokojený účastník, je spokojená i Erudica“

toto je naším mottem a i díky této strategii zaměřené na osobní přístup a spokojenost účastníka máme širokou základnu klientů, kteří se na nás rádi opakovaně obrací. Vyzkoušejte některý z našich seminářů a zjistíte, že již jinou vzdělávací společnost nepotřebujete.


Vždy se snažíme poskytovat nejlepší služby, maximálně kvalitní a odborné informace, ale také se neustále vyvíjet dle potřeb současné společnosti a trendů.

Jednou z aktuálních novinek je transformace na společnost s ručením omezeným, která proběhla v létě 2013. Dále jsme pro Vás připravili zmodernizování webových stránek, aby byly pro Vás co nejpříjemnější a při výběru seminářů, kurzů či školení co možná nejpohodlnější.


VytisknoutNahoru

 Přes 20 let zkušeností – školíme od roku 1991.

 info@erudica.cz

Erudica.
Rychlejší cesta ke vzdělání.